Müşteri Memnuniyeti

BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİDİR !

Hemen Bizi Arayın: 0 (532) 223 88 68

Antalya Lara Tesisatçı ile Lavabo Tıkanıklığı Açma

Özellikle konutlarda en sık yaşanan tesisat problemlerinden birisi lavabo tıkanıklıklarıdır. Gün içerisinde oldukça yoğun şekilde kullanılan lavabolar, zamanla tıkanıklık gösterebilirler. Acil olarak çözülmesi gereken problemlerden birisidir. Çünkü lavabonun tıkalı kalması durumunda kullanım gerçekleştirmek mümkün olmaz. Antalya tesisatçı firması ile siz de bu soruna en kısa zamanda çözüm bulabilir ve günler boyunca tıkanıklık ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Eski zamanlarda lavabo tıkanıklığı açmak için uzun bir uğraş vermek gerekiyordu. Bazı durumlarda lavaboların boruları yerinden sökülüyor ve bu şekilde çalışma gerçekleştiriliyordu. Ancak günümüzde böyle bir sorun kalmadı. Tıkanıklıklar için kullanılan cihazlar sayesinde herhangi bir sökme ya da kırma işlemine gerek kalmıyor. Cihaz lavabo içerisine yerleştirildikten sonra ilk olarak tıkanıklığın nerede oluştuğu tespit ediliyor. Bu sayede boruların içinde bulunan kirler de görülmüş oluyor. Daha sonra cihaz yardımıyla kirler yerinden çıkartılıyor. Eğer biriken maddeler kireçlendiyse, cihaz bunları kırmak için de kullanılabiliyor. Böylece günler boyunca tıkanıklık sorununu çözmek için uğraşmaya da gerek kalmıyor.

Antalya Lara Tesisatçı personeli, tıkanıklığı ortadan kaldırdıktan sonra gerekli olan kontrolleri de yapmaktadır. Eğer kontrol yapılmazsa birkaç gün içerisinde aynı sorun tekrar karşınıza çıkabilir.
Böyle bir durumla karşılaştığınız zaman aynı masrafa yeniden girmiş olursunuz. Bu nedenle
güvenilir ve profesyonel olarak çalışan bir firmadan destek almak sizin için daha yararlı
bir seçenek olacaktır.

Tıkanıklık sorunu yaşayan kişiler bazen firmadan destek almaktansa, açıcı kullanmayı
tercih ederler. Ancak açıcılar içerisinde yoğun miktarda kimyasal bulunur.
Bu ürünlerin kullanılması gider borularında aşırı derecede yıpranmaya neden
olmaktadır. Uzun süre boyunca kullanım durumunda su kaçağı problemlerini
meydana getirirler. Üstelik sunmuş oldukları çözümler de geçicidir ve gider
içerisinde biriken yabancı maddeleri engelleyemezler. Ancak firmanın cihazla
tıkanıklık açma hizmeti sırasında bütün birikintiler borudan arındırılır ve garanti
çözümler sunulur.

Antalya tesisatçı

firmasından destek alarak, kısa bir çalışma sonucunda sorundan tamamen kurtulmuş olursunuz. Firmamız gün içerisinde başladığı çalışmayı birkaç saat içerisinde kusursuz şekilde tamamlar ve işlem başka bir güne sarkmaz. Her açıdan güvenli bir hizmet için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Antalya Lara & Fener’de Su Tesisatı Kanal Açma

Profesyonel hizmet sunmaktayız. Uygun fiyat ve Kaliteli hizmet için bizi arayın.